Jste tady:

Autobusové spoje

  • VAL1:
    Letiště Vídeň – nádraží Wien Hauptbahnhof (jih, přípoj U1) – nádraží Wien Westbahnhof (Europaplatz / přípoj U3, U6) za 40 minut
    od 6:15 do 2:15 v hodinových intervalech
    Nádraží Wien Westbahnhof (náměstí Europaplatz) – nádraží Wien Hauptbahnhof (jih) - letiště Vídeň za 40 minut
    od 3:30 do 3:30 v hodinových intervalech

Odjezdy na jednotlivých zastávkách směr letiště

  • Nádraží Wien Westbahnhof (Europaplatz) ve 3:30
  • Nádraží Wien Hauptbahnhof (Am Hauptbahnhof, jižní vchod) ve 3:45
  • Letiště Vídeň, příjezd v 4:10
  • VAL 2:
    Letiště Vídeň - Morzinplatz / Schwedenplatz (přípoj U1, U4) za 22 minut
    od 4.45 do 2.45 každou hodinu
    Morzinplatz / Schwedenplatzletiště Vídeň za 20 minut
    od 4.15 do 3.15 každou hodinu 
     
  • VAL3:
    Letiště Wien – Donauzentrum (přípoj U1) za 39 minut
    v 7:00, 9:00, 11:00, 14:00, 16:00, 18:00
    Donauzentrum – letiště Vídeň za 42 minut
    v 5:58, 7:58, 9:58, 11:58, 14:58, 16:58, 18:58

Odjezdy na jednotlivých zastávkách směr letiště

  • Donauzentrum ve 5:28
  • Kagraner Brücke (hotel Lenas Donau) v 6:01
  • Hotel NH Danube City v 6:05
  • Kaisermühlen VIC / Austria Center Vienna (přípoj U1) v 6:10
  • Krieau / Messe Wien (U2) v 6:17
  • Wien Stadion (Engerthstraße) v 6:20
  • Donaumarina (U2) v 6:23
  • Letiště Vídeň 6:40

Jízdenky

Doporučit článek

Údaje označené * jsou povinné.

Zadané údaje ani e-mailová adresa se neukládají a nejsou využívány k ničemu dalšímu.

Odesilatel
Příjemce *

Předmět: Doručení od www.wien.info

Ohodnotit článek
Ohodnotit článek

Názory a připomínky pro redakci wien.info

Údaje označené * jsou povinné.

Oslovení *

Chcete víc?