Jste tady:

Autobusové spoje

Vienna Airport Lines have adjusted the timetable to the current corona situation. Please note that there may be changes at short notice. The Air-Liner by Blaguss has ceased operations until further notice.

Vienna Airport Lines

  • VAL1:
    Letiště Vídeň – nádraží Wien Hauptbahnhof (jih, přípoj U1) – nádraží Wien Westbahnhof (Europaplatz / přípoj U3, U6) za 40 minut
    od 6:15 do 20:15 v hodinových intervalech
    Další spoje 25.10. - 11.12.2021 z vídeňského letiště ve 21:15, 22:15 a 23:15
    Nádraží Wien Westbahnhof (náměstí Europaplatz) – nádraží Wien Hauptbahnhof (jih) - letiště Vídeň za 40 minut
    od 3:30 do 20:30 v hodinových intervalech
    Další spoje 25.10. - 11.12.2021 ze stanice Wien Westbahnhof ve 21:30 a 22:30

Odjezdy na jednotlivých zastávkách směr letiště

  • Nádraží Wien Westbahnhof (Europaplatz) ve 3:30
  • Nádraží Wien Hauptbahnhof (Am Hauptbahnhof, jižní vchod) ve 3:45
  • Letiště Vídeň, příjezd v 4:10
  • VAL3:
    Letiště Wien – Donauzentrum (přípoj U1) za 39 minut
    v 7:30, 9:30, 11:30, 14:30, 16:30
    Donauzentrum – letiště Vídeň za 42 minut
    v 6:28, 8:28, 10:28, 12:28, 15:28, 17:28

Odjezdy na jednotlivých zastávkách směr letiště

  • Donauzentrum ve 6:28
  • Kagraner Brücke (hotel Lenas Donau) v 6:31
  • Hotel NH Danube City v 6:35
  • Kaisermühlen VIC / Austria Center Vienna (přípoj U1) v 6:40
  • Krieau / Messe Wien (U2) v 6:47
  • Wien Stadion (Engerthstraße) v 6:50
  • Donaumarina (U2) v 6:53
  • Letiště Vídeň 7:10

VAL 2: out of service until further notice
Letiště Vídeň - Morzinplatz / Schwedenplatz (přípoj U1, U4) za 22 minut v 1:15, 1:45, 2:45, 4:45, od 4:45 do 1:14 v půlhodinových intervalech
Morzinplatz / Schwedenplatzletiště Vídeň za 20 minut
v 0:30, ve 2:00, 3:30, od 4:00 do 23:30 v půlhodinových intervalech

Jízdenky


Air-Liner (Blaguss)

The Air-Liner Bus (Vienna Airport via VIB Erdberg to Vienna Main Station) is out of service until further notice.

  • Letiště Vídeň (autobusový terminál 3, autobusové nástupiště 9) přes VIB Erdberg (zastávka A, přípoj U3 na Vídeňské hlavní nádraží (zastávka P1, přípoj U1)
    denně od 5:20 do 22:20
  • Vídeňské hlavní nádraží (zastávka P1, stanice U1) přes VIB Erdberg (zastávka A, stanice U3) na vídeňské letiště (autobusový terminál 3, autobusové nástupiště 9)
    denně od 4:50 do 21:50

VSTUPENKY

  • Dospělí: jednosměrná 5 €, zpáteční 9 €
  • Děti do 12 let platí polovinu
  • Děti do 6 let zdarma
  • Jízdenky lze koupit online na www.air-liner.at, na prodejním místě v Erdbergu a u řidiče autobusu


Ohodnotit článek
Ohodnotit článek

Názory a připomínky pro redakci wien.info

Údaje označené * jsou povinné.

Oslovení *

Doporučit článek

Údaje označené * jsou povinné.

Zadané údaje ani e-mailová adresa se neukládají a nejsou využívány k ničemu dalšímu.

Odesilatel
Příjemce *

Předmět: Doručení od www.wien.info