Jesteś tutaj:

Połączenia autobusowe

VAL1:

  • Port Lotniczy Wiedeń – Dworzec Wiedeń Główny (Południe, połączenie z U1) - Dworzec Wiedeń Zachodni (Europaplatz/połączenie z U3, U6) w 40 minut
    w godz. od 4:30 do 3:30 co pół godziny
    Dworzec Wiedeń Zachodni (Europaplatz) – Dworzec Wiedeń Główny (Południe) – Port Lotniczy Wiedeń w 40 minut
    w godz. od 2:30 do 0:30 co pół godziny, od 0.30 do 2.30 co godzinę
    godziny odjazdu w kierunku lotniska z poszczególnych przystanków
  • Dworzec Wiedeń Zachodni (Europaplatz) godz. 2:30
  • Dworzec Wiedeń Główny (Am Hauptbahnhof, wejście Süd) godz. 2:45
  • Port Lotniczy Wiedeń przyjazd o godz. 3:10

VAL2:

  • Port Lotniczy Wiedeń – Morzinplatz/Schwedenplatz (połączenie z U1, U4) w 22 minuty
    od 4.15 do 3.45 co pół godziny
  • Morzinplatz/SchwedenplatzPort Lotniczy Wiedeń w 20 minut
    od 3.30 do 23.30 co pół godziny

VAL 3:

  • Port Lotniczy Wiedeń – Donauzentrum (połączenie z U1) w 39 minut
    od 6.00 do 20.00 co godzinę
  • Donauzentrum – Port Lotniczy Wiedeń w 42 minuty
    od 4.58 do 19.58 co godzinę
     
  • Godziny odjazdu w kierunku lotniska z poszczególnych przystanków
  • Donauzentrum godz. 4:28
  • Most Kagraner Brücke (Hotel Lenas Donau) godz. 5:01
  • Hotel NH Danube City godz. 5:05
  • Kaisermühlen VIC / Austria Center Vienna (połączenie z U1) godz. 5:10
  • Krieau/Messe Wien (U2) godz. 5:17
  • Wien Stadion (Engerthstraße) godz. 5:20
  • Donaumarina (U2) godz. 5:23
  • Port Lotniczy Wiedeń 5:40

Bilety

  

Oceń artykuł

Masz ochotę na więcej?