Jste tady:

Autobusové spoje

  • VAL1:
    Letiště Vídeň – nádraží Wien Hauptbahnhof (jih, přípoj U1) – nádraží Wien Westbahnhof (Europaplatz / přípoj U3, U6) za 40 minut
    od 4:30 do 3:30 v půlhodinových intervalech
    Nádraží Wien Westbahnhof (náměstí Europaplatz) – nádraží Wien Hauptbahnhof (jih) - letiště Vídeň za 40 minut
    od 2.30 do 0.30 v půlhodinových intervalech, od 0.30 do 2.30 v hodinových intervalech

    Odjezdy na jednotlivých zastávkách směr letiště
  • Nádraží Wien Westbahnhof (Europaplatz) ve 2:30
  • Nádraží Wien Hauptbahnhof (Am Hauptbahnhof, jižní vchod) ve 2:45
  • Letiště Vídeň, příjezd v 3:10
  • VAL 2:
    Letiště Vídeň - Morzinplatz / Schwedenplatz (přípoj U1, U4) za 22 minut
    od 4.15 do 3.45 v půlhodinových intervalech
    Morzinplatz / Schwedenplatzletiště Vídeň za 20 minut
    od 3.30 do 23.30 v půlhodinových intervalech 
  • VAL3:
    Letiště Wien – Donauzentrum (přípoj U1) za 39 minut
    od 6.00 do 20.00 v hodinových intervalech  
    Donauzentrum – letiště Vídeň za 42 minut
    od 4.58 do 19.58 v hodinových intervalech  

Odjezdy na jednotlivých zastávkách směr letiště

  • Donauzentrum ve 4:28
  • Kagraner Brücke (hotel Lenas Donau) v 5:01
  • Hotel NH Danube City v 5:05
  • Kaisermühlen VIC / Austria Center Vienna (přípoj U1) v 5:10
  • Krieau / Messe Wien (U2) v 5:17
  • Wien Stadion (Engerthstraße) v 5:20
  • Donaumarina (U2) v 5:23
  • Letiště Vídeň 5:40

Jízdenky

Ohodnotit článek

Chcete víc?